PASAKAS, KURAS DARA
PASAULI LABĀKU

 

Mūsu radošā komanda veido unikālas pasakas bērniem un pieaugušajiem. Mēs sapņojam padarīt pasauli un katra cilvēka dzīvi kaut nedaudz labstīgāku un labāku.

Mūsu misija

Apvienot cilvēkus un ģimenes ar pasaku palīdzību, dāvinot saskarsmes prieku un iedvesmu dzīvot daudz apzinātāk.

Mūsu vērtības

Pasakas – tas ir apbrīnojami varens instruments, ar kura palīdzību vecāki un bērni var iegūt padomus, zināšanas, mīlestību, atbalstu, kā arī rast risinājumus sarežģītās situācijās, mācīties saudzīgi attiekties pret apkārtējo vidi, veselību un citiem cilvēkiem.

Mūsu mērķi

• veicināt bērnos lasītprieku
• padarīt bērnību interesantāku, garīgi bagātāku un spilgtāku
• palīdzēt īstenot sapņus dzīvē
• neuzbāzīgi sniegt zināšanas
• sniegt labumu pasaulei ar labu, pamācošu pasaku palīdzību
• radīt pašas labākās personalizētās piemiņas dāvanas

MŪSU VĒSTURE

Viss sākās tālajā 2012. gadā, kad pasaku autore Jeļena Skuratova sāka rakstīt pasakas savai mazajai meitiņai. Tieši viņa kļuva par rakstnieces galveno iedvesmotāju, viņai tika sarakstīti attīstoši dzejoļi un pirmās pasakas.
Pēc pieciem gadiem, 2017. gadā, notika nozīmīga tikšanās, un pasakas sāka savu ceļu žurnāla «DOBROJE SLOVO» lappusēs.
Vēl pēc diviem gadiem, 2019. gadā, izveidojās komanda, kura tagad strādā, radot personalizētas grāmatas un skaistas pasakas.

 

PERSONALIZĒTAS PIEMIŅAS DĀVANAS BĒRNIEM UN PIEAUGUŠAJIEM

Mūsu specializācija nav tikai bērnu pasakas, mēs izdomājam notikumus arī pieaugušajiem. Pie mums var pasūtīt personalizēto pasaku-vēlējumu kāzām, personisko pasaku, pasaku-leģendu par Jūsu izstrādāto produktu, pasaku-spēli vai pasaku visai ģimenei. Mēs priecāsimies īstenot Jūsu sapni dzīvē un radīt ko ļoti īpašu.

PALDIES PAR ATBALSTU